

Napoleon Freestyle 365
Productomschrijving
De Napoleon Freestyle 365 is de instap in deze lijn van barbecues. Ze bieden stuk voor stuk een goede prijs/kwaliteit verhouding met de uitstekende eigenschappen van Napoleon Grills.
Deze 365 is uitgerust met 3 krachtige roestvaststalen hoofdbranders die het tweedelige gietijzeren rooster in het karakteristieke Wave design verhitten. De branders worden afgeschermd door de er boven liggende geëmailleerde flavorizers. Deze hebben als doel vervuiling van de branders, door vet en sappen, te voorkomen en het toevoegen van smaak door de verdamping er van. Tevens zorgen ze voor een gelijkmatige warmteverdeling.
De robuuste branderkamer beschemt tegen warmteverlies en is gemaakt van gegoten aluminium voor een goede corrosiebestendigheid. Onder de branderkamer is de vetopvangbak gemonteerd die overtollig vet en sappen veilig, op voldoende afstand van de branders, opvangt en verzamelt. Om de veiligheid te waarborgen dient u de vetopvangbak voor iedere grillsessie te controleren en indien nodig de aluminium opvangschaal te vervangen. In het frame vindt u speciaal daarvoor aan de rechterkant een toegangsopening.
Met het Jetfire ontstekingsysteem van Napoleon weet u zeker dat de branders altijd en in een handomdraai worden geactiveerd. Middels de in de deksel opgenomen Accuprobe thermometer kunt u eenvoudig en betrouwbaar de temperatuur in de barbecue aflezen. Waarna u deze nauwkeurig kunt instellen door de branders hoger of lager in te stellen.
Onder de, mat geëmailleerde hoge deksel, is het mogelijk om verschillende gerechten gelijktijdig klaar te maken. In combinatie met het afwisselen van directe en indirecte hitte is het mogelijk verschillende temperatuurzones te realiseren in de barbecue. Dit gaat bij de Freestyle 365 nog makkelijker doordat deze over 3 afzonderlijke branders beschikt. Samen met het geïntegreerde bovenrooster creëert u eenvoudig afzonderlijk gaar- en rustzones. Zo kunt u diverse gerechten gelijktijdig of in serie bereiden.
Om het voorbereiden of uitserveren van gerechten voor u eenvoudiger te maken zijn er twee zijtafels gemonteerd. Voor het nog compacter kunnen wegzetten van de barbecue zijn bij dit model beide tafels inklapbaar. Het is dan ook de meest compacte uit de Freestyle 365 serie. Het manoeuvreren van de barbecue wordt vergemakkelijkt door de grote wielen aan het frame, wat is afgewerkt in een chique grafietlook.
U ziet dit is een barbecue met veel mogelijkheden zonder veel aanspraak te maken op de ruimte.